tlumaczenia-yellow.pl

praca tlumacza w instytucjach europejskich

praca tlumacza w instytucjach europejskich

3 Pytania zadawać podczas wywiadów autokarów lub Mentor

Istnieje wiele artykułów na temat jak wybrać trenera, jak zapłacić za trenerem, nawet jak się uczyć od trenera. Chciałem podzielić się czymś z wami, które mogą uzyskać lepsze ROI z inwestycji. Pozwólcie, że podzielę się z wami kilkoma pytania można użyć, aby przesłuchać kogoś będzie płacić za usługi coachingu / mentora.

Pytanie 1 – Jaki był Twój największy sukces jako trener? Chcecie wiedzieć, co jednej rzeczy uważają za ich „wizytówką” sukcesu. Jeśli słuchasz uważnie usłyszysz jakąś ważną informację. To może być to, że można usłyszeć, jak pomogli klienta, a to dlatego, że ich klient nie tak dobrze. Druga odpowiedź może być coś w stylu: „Miałam jednego klienta, który właśnie objął swoim życiu, a włożyli wysiłku w swoje marzenia i rzeczywistość marzeń. Byłem tam, co daje pewne wskazówki, ale zrobili wszystko, Jestem bardzo dumny z nich. ” 2. Odpowiedź jest co nazwałbym bardziej Mentorship stylu odpowiedź. Kluczem jest, aby słuchać tego, co szukasz.

Pytanie 2 – Jak będziesz wiedzieć, czy jestem kompatybilny z twoją stylu treningu? To naprawdę rzuca je na pętli, ponieważ większość autokary są całkiem pewni, że jeśli nie uda jej nie ich wina. Albo niech się w dół, nie podążać za program lub jakiś inny powód, niż one same. Ponownie kluczowym jest, aby słuchać odpowiedzi.

Pytanie 3 – Jakie są regułą lub wytyczne dla komunikacji między sesjami? Można szybko nauczyć filozofię oni mają, jeśli chodzi o Twój sukces. Pozwól mi zobaczyć, czy mogę wyjaśnić bez materacy off całego zawodu. W moim przekonaniu, prosisz kogoś, by poprowadzić Cię i podzielić się z wami doświadczeń, które mogą utrzymać się od dokonywania lub powtarzanie błędów, które poruszają się z dala od swojego celu lub celów, prawda? Więc jeśli pracujesz z trenerem i wkładacie szkoleń w praktyce, prawdziwej aplikacji światowej, a coś się znikąd …
Artykuł dzięki: