tlumaczenia-yellow.pl

praca dla tlumacza jezyka francuskiego

praca dla tlumacza jezyka francuskiego

Ciąża Narodziny – Mów do dziecka podczas ciąży przygotować idealnego Narodziny dla Ciebie i dziecko

Ciąża-A czas, aby połączyć z dzieckiem

Ciąża to doskonała okazja, aby rozpocząć ustanowiła znaczący i pozytywny związek z dzieckiem. Nie ma potrzeby czekania do czasu porodu.

Możesz poczuć, że nie ma sensu mówić do dziecka w czasie ciąży, bo nie ma „język”, jak ją rozumiemy. Ale prawda jest taka, że ??akcje niemowlęce całkowicie Twój emocjonalny świat, jak to przekłada się na swojej biologii.

Twoje dziecko może czuć zamiarze

praca dla tlumacza jezyka francuskiego

A dziecko może wyraźnie czuć swoją intencję. Więc w czasie ciąży, jeśli zamierzają połączyć się z dzieckiem, dziecko poczuje, że. Jeśli zamierzają przygotować razem dla urodzenia, która byłaby magicznym początkiem oboje, dziecko poczuje, że zbyt.

Praktyczne przykłady mówić do dziecka w czasie ciąży

Więc praktykować rozmawiając z dzieckiem, dając jej znać, co się dzieje. Dołącz ją do życia w rodzinie od początku. Kilka razy dziennie połóż dłonie świadomie na brzuchu w ciąży i poinformować o tym wspaniałe dziecko, że ją kocham i jak jesteś szczęśliwy, że ona tu jest.

Na długo przed narodzinami, akcje z nią, co jesz na przykład i przynieść jej uwagę na reakcję swojego ciała do różnych produktów spożywczych. Jak można wdychać zapachy, które kochasz, niech wie, co się dzieje.

I jak przyznają, to i szanować swoje dziecko, będzie czuła swoją miłość i będą pocieszeni przez głosem. A kiedy nadszedł czas, żeby się urodzić, będzie mogła usłyszeć swoją pewność i zrelaksować się nad bezpieczeństwem swojego głosu , ponieważ pozostaje na stałym poziomie, gdy wszystko inne w jej świat się zmienia.

Artykuł dzięki: